× Ти си ГОСТ в момента. Влез в акаунта си за да играеш и ползваш всички екстри в Djagi.
Премахни рекламата
Форум

Зафър Небесний
20 декември 2012

Скъпи потребители ,

Надяваме се , че с тази първа благотворителна кампания , ще поставим една хубава традиция в сайта. Може да участвате в нея , като подарите коледен подарък на приятел от секцията Подаръци , раздел Благотворителни или закупите от Настройки в профила ви различен бекграунд.

В Настройки има два различни коледни дизайна за смяна на фона на профила. С купуването им участвате в благотворителната кампания. Избирате единия , който ви харесва повече , след което натискате опцията Запази настройките. В прозорецът , който ще ви се отвори , потвърждавате покупката и участието си . Похарчените кредити ще бъдат отразени и в кутийката вдясно в профилите ви.
Всеки участвал в кампанията чрез коледен подарък от раздел Благотворителни или закупил коледен фон, ще получи знак под формата на ангелче в профила си и надпис , че е участвал в събирането на средства.

След приключване на кампанията , която ще продължи до 6 януари , ще направим анкета , за да решим как да се използват събраните средства.
Публикувайте линкове към кампании за даряване на средства на хора в беда. Ние ще съберем предложенията ви и първите 5 , получили най-много гласове , ще бъдат пуснати в анкета.
Пример : Предлагам средствата да бъдат дарени на http://kamensarafov.com/contacts-kamen/

След определянето за коя кауза ще отидат средствата , ще имате възможност да видите документите за дарение , както и да направите справка на страницата на кампанията.

Надяваме се с общи усилия да помогнем поне малко на нуждаещ се човек и по този начин да почувстваме коледния дух.


Камбани коледни


Камбани Коледни навън звънят,
за Рождеството те ще известят.
Исус на този свят се е родил,
за хората Спасител се явил.

Звезда на небосклона свети,
огрява пътят, по който да вървим.
И нека във душите да е светло
и по-добри да станем ний .

Да даваме от топлинката наша,
на хората, изпаднали в беда.
От любовта си - на онзи там самотник,
за който, това е малък лъч от светлина.

Дано с обич сърцата да напълним,
в очичките им да видим радостта
и да почувстват, че не са самички,
на този свят - онези, изоставени деца.

Кураж и сила ний да вдъхнем
на болните и страдащи сега.
Да имат вяра и надежда да се борят,
макар и труден, живота заслужава таз борба!



Весели празници на всички , с пожелания за една по-успешна , по-щастлива и по-добра 2013 година !


Екипът на Djagi.com

Премахни рекламата

nela7009
26 декември 2012

МОЛИТВА

Дядо Боже, погледни ме,
виж сълзите в моите очи...
Дядо Боже, прегърни ме,
чуй сърцето ми крещи...

Дядо Боже, дай на мен и мама сила,
за да продължим тежката борба...
Дядо Боже, дай на мен и мама вяра,
за да не скланяме глава пред болестта...

Дядо Боже, бди над всички хора,
защото те са със добри сърца..
Дядо Боже, бди над всичките деца,
за да не познаят те скръбта...

Дядо Боже, благодаря ти от сърце,
че съм жива и че съм обичано дете. .
Дядо Боже, благодаря ти от душа,
че имам майка, батко и баща...

Дядо Боже, моля те не позволявай,
да има в детските очи сълзи....
Дядо Боже , моля те не изоставяй,
малките сърца, пълни със мечти...

Амин!

Молитва отправена от 6 -годишната Наталия, която страда от Детска Церебрална Парализа. Поради тежката диагноза тя все още се храни с помощта на мама, не може да говори и да ходи, но всеки ден полага много усилия, за да зарадва мама с първата си думичка и първата крачка! 20 000 лв струва поредния курс на лечение в Израел - то е единственият шанс Наталия да успее да победи коварната болест!
Всеки един от вас може да помогне на Наталия да промени своята съдба като сподели нейната снимка, като изпрати смс с текст DMS NATALIA на 17 777 , дари по банков път малка сума или просто се помоли заедно с нея!!
БЛАГОДАРЯ ВИ!! ♥

КИН код за Epay: 7025674417
Имейла PayPal: dtsvetanova@dir.bg

Банка ДСК
BAN BG09STSA93000018435069
BIC STSABGSF
Наталия Руменова Цветанова

DALINDAA
27 декември 2012

Както всяка година по това време благотворителността лъха от всякъде.
Поздравления за екипа на Djagi.com,че направи и нас,потребителите съпричастни и ни даде шанс да дадем своята лепта!
От началото на кампанията са изминали 7 дни,а сумата е толкова нищожна че чак не мога да повярвам!!!
Тъжното е,че когато се заформя скандал на страниците на форума сме много активни,а когато имаме шанс за добро дело никакви ни няма.......

Вълшебна Коледа и щастлива Нова Година на всичкиемотикона

kaka_ti_
28 декември 2012

http://svetinikolai.ovo.bg/index/daritelski_kampanii_za_dom_quot_sv_nikolaj_quot_s_novi_khan/0-15 - Да построим заедно новия дом за децата на отец Иван

Веселa Коледа и щастлива Нова Година емотикона

peneva_1960
28 декември 2012

Щастливи и весели празнициемотикона

ujasenn
29 декември 2012

Предлагам кредитите от писането в лентата пак да отиват за благотворителност. Весело посрещане на Новогодишната вечер на всички емотикона

RELOADED
02 януари 2013

ujasenn, не е правилно да извършим подобно нещо.
Благотворителността е доброволна, но не всеки ползващ лентата може да иска да дари.

Ако искаш да дариш средства подари подарък например, дори и на непознат емотикона

nela7009
03 януари 2013

Дали някой го интересеува въобще!

Зафър Небесний
07 януари 2013

Тъй като нямаше кой знае колко предложения за даряване на макар и минималните събрани средства , вместо с 5 ще пуснем анкета с 6 такива.

Те са следните :

ФОНДАЦИЯ "БЕЗОПАСНИ УЛИЦИ ОТ ВАЛЯ"

http://svetinikolai.ovo.bg/ дом за децата на отец Иван

Детето Марио Тихомиров - Град Белоградчик, Област Видин

http://help-mitko.e-llusion.org/

http://kamensarafov.com/contacts-kamen/

http://help-natalia.blogspot.com/

Jujka7a
07 януари 2013

Според мен така ще е много гадно и трудно да се реши на кой да се даде събраните пари ! Ако е възможно нека се разделят на 6 ,може да е малка сумата ,но ще бъде от сърце и ще знаем ,че всеки ще остане доволен от това ,че е помогнал по някакъв начин на 6 нуждаещи ! Ако някой ме подкрепя нека предложи също моята идея !
Успех на всички !

sky_blue_
07 януари 2013

Не успях да се включа в тази кампания.Обмисляте ли вариант да стане традиционна?

Не може да публикуваш два пъти подред